About the author

Serkan Ozseyhan

1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 20010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Related Articles

One Comment

 1. 1

  Itırsu

  “Sadece 150 gr kadar…”
  Abime afiyet olsun. Pipo içimlerimin ilk zamanlarında yorumları okur okur titrerdim. Gerçi ilk tütünüm yayladağ idi, onda isli tütün var ve uzunca süre ağızda kalırdı, deli gibi de zevk alırdım. Sonra, epey bir süre sonra samuel gawith’in balkanını içince hakkaten balkan olayının acayip güzel, leziz ve zevkli olması bizi uçurmuştu. Yeni başlayanlar ingilizinen ne fark var diye çıldırabilirler, yabancı bi forumda okumuştum ama unuttum.

  Dil, daha doğrusu alınan tatlar zamanla gelişiyor. Günbegün buna şahit olmak müthiş zevk veren bi olay. Yorumcu abinin sadece 150 gr dediği de bunu anlatıyor. Kabaca 50 gramdan 3 teneke tütün demek. Tek pipolu yeni başlayan 3 günde bir içim yapsa aylar sürer içmesi ve bitirmesi. Onlar için -ki bende de böyleydi büyük miktarlar bunlar. Kil pipolar demiş, 8 ayrı pipo demiş hepsinde belkide defalarca vaaay diyorsun. Aradan ufak tatları seçiyorsun, ne güzel dengelenmiş diyorsun.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2010 Design By BDRM TASARIM