Pipolu Sohbetler Kanalı Bodrum’a Geldi.

Bodrum’da Pipolu Sohbetler yapılır mı? Peki Pipo Sohbetleri yapılır mı? Yapılır. Yotube’da ki Pipo Sohbetleri kanalının sahibi sevgili arkadaşım Cihan Ayyıldız ile birlikte yaptığımız hoş ve eğlenceli video.

Cihan kardeşime çok teşekkür ederim. Bodrum’a geldi. Aradı haber verdi. Pipolarımız var sohbet edelim mi dedi? Dedim neden olmasın. Sonrasında bu ilk defa yüz yüze tanışan kişi yaktı pipolarını ve vaşladı Pipolu Sohbetler. Pipo Sohbetleri kanalı sahibi, çok değerli arkadaşım Cihan AYYILDIZ ile gerçekleştirdiğimiz onbeş dakikalık eğlenceli videoyu çok eminim ki beğenerek tekrar tekrar izleyeceksiniz. Biz çok eğlendik.

Serkan Ozseyhan
Serkan Ozseyhan
1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 2010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.