About the author

Serkan Ozseyhan

1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 20010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Related Articles

7 Comments

 1. 1

  kaan

  merhaba savinelli pipolar sizce nasıl pipoya yeni başlayacak kişi için uygunmudur

  Reply
  1. 1.1

   septhis

   Evet Savinelli pipolar uygundur. Yerli yapım pipolarımızdan çok daha uygundur hele ki aynı fiyatlara modelleri bulabilcekseniz Savinelli’de benim de tercihim Savinelli yönünde olur.

   Reply
 2. 2

  günay özışık

  uzun süredir kullanmadığım 41 adet pipomu elden çıkarmayı düşünüyorum….ilgilenen olur mu?

  Reply
 3. 3

  Taha

  Merhaba, pipo içmeye yeni başlamayı düşünüyorum. Savinelli’nin Türkiye distrübitorunun sayfasından almayı uygun gördüm. Ama yine de yanıt verebilirseniz, görüşünüzü dikkate alacağım. Ayrıca, boyasız ve cilasız satılan pipolar var, bıyasız-cilasız kullanmanın içime avantajı var mı? Teşekkürler

  Reply
  1. 3.1

   Serkan ÖZSEYHAN

   Merhaba Taha Bey. Güzel bir başlangıç olur Savinelli ile. Boyasız pipoların içime herhangi bir artısı veya eksisi yoktur bilinen. Aynı şekilde boyalarında öyle. Naturel ve ağacın hava alabileceği alkol bazlı boyalar ve cilalar kullanılır.

   Reply
 4. 4

  yüksel

  elimde big-ben london style yaklaşık 50 yıllık boynuz saplı bir pipo var satmak istiyorum,yardımcı olurmuydunuz?
  teşekkürler.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2010 Design By BDRM TASARIM