About the author

Serkan Ozseyhan

1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 20010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Fırat Gürsu

  Serkan Bey yazınız için çok teşekkürler. Objektif bakış açınız takdire şayan.
  Bunların yanında yarışma sonrası bahsi yapılmayan bir konuya da değinmek gerektiğini düşünüyorum: Tabac Turc firmasının stand açması.
  Türkiye’deki tek yasal pipo tütününü üreten firmanın piposeverlerle buluşmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Aldıkları doğrudan geri dönüşlerin yanında böyle etkinliklerdeki hareketliliği görünce kendileri de epey şaşırdılar. Piposeverlerle doğrudan buluşma fırsatı yakalamaları hem bizim hem kendileri için çok faydalı oldu. Gönlüm ister ki sevsek de sevmesek de türk pipoculara yön vermiş şahin pipo ve tabac turc gibi firmalar bu organizasyonların demirbaşı olsunlar. Umarım sonraki organizasyonlarda karşılaşırız.

  Reply
  1. 1.1

   Serkan ÖZSEYHAN

   Aklımda olan ancak unuttuğum bir konuya değindiğiniz için çok teşekkürler. Kesinlikle çok önemli bir gelişmeydi. Ben fotoğraflardan gördüm Tabac Turc yetkilisi olduğunu bilmiyordum daha da şahane oldu bu bilgi. Umuyorum ki yoğunluğu görünce ve bunun daha da fazla olduğunu bilince birazcıkta olsa hem üretim hem de dağıtım ağına ve de fiyat politikasına olumlu yönde müdahale ederler. Hatırlatma için tekrar teşekkürler.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2010 Design By BDRM TASARIM