About the author

Serkan Ozseyhan

1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 20010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  üzeyir yılmaz

  selam,
  çok değerli bilgileri paylaşmışsınız. teşekkür ederim. sizin 1-1,5 yılda kazandığınız tecrübelerinizi, 10-15 dakikada bizlere aktarmanız bizler için büyük bir kazanım

  Reply
 2. 2

  Ahmet E.

  Merhaba,

  Paylaştığınız değerli bilgiler için teşekkürler. Bu uygulamayı iki pipomda denemeye başladım. Henüz boya aşamasındayım. Bu carnauba wax ile ilgili malum ülkemizde bulunmuyor (ya da ben bulamadım) ebay den getirteceğim. Ebay üzerinde pipolar için krem halinde satılan carnauba wax ta satılıyor. Ancak siz kalıp yada toz halinde olanını tercih edin demişsiniz. Kalıbı pipoya nasıl uyguluyorsunuz?

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2010 Design By BDRM TASARIM