Tütün Nemlendirmenin Pratik Yolu.

Merhaba sevgili tütün ve pipo severler. Bu videomda evde hazırlayabileceğimiz basit bir tütün nemlendirme tableti hazırlıyoruz. Umarım video açıklayıcı olmuştur. Birçok yeni arkadaşım tütünlerini nasıl nemli muhafaza edeceğini sorduğundan ve havaların ısınmasından dolayı böyle bir video hazırlama ihtiyacı duydum. Sanıyorum ki açıklayıcı olmuştur. Sorularınız olursa yine serkan@pipodunyasi.com adresinden bana sorularınızı sorabilirsiniz.

Videoda açıkladığım için fazlaca birşey yazamıyorum sadece Tütün nemlendirmek için gerekli olacakların bir listesini vereyim geri kalanı videoda var zaten. Sağlıcakla kalın.

  • Kuru Tütün 🙂
  • 2 adet tea light mum kabı
  • Pamuk
  • Su
  • Delik delmek için sivri bir alet (çakı, bıçak, çivi, vida vs.)

Serkan Ozseyhan
Serkan Ozseyhan
1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 2010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.