Mayıs 2013 tarihinde çektiğim Tuz Alkol temizliği ile ilgili videonun devamı niteliğinde ki bu ikinci videoyu en sonunda çekip yayınlama fırsatı buldum. Cihan Ayyıldız’ın zorlaması olmasa belki biraz daha uzun sürebilirdi bu videonunyayınlanması. Kendisine beni gaza getirdiği için teşekkür ediyorum. Buyrun ikinci videomuz burada.

Serkan Ozseyhan
Serkan Ozseyhan
1975 yılında Ankara'da doğdum. İlk okulu Dr. Reşit Galip ilkokulunda ortaokulu Mimar Kemal Lisesinde okudum 1990 senesinde İstanbul'a taşındım. Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesinde tamamladım. 1993 - 1997 yılları arasında Alanya'da yaşadım. Daha sonra tekrar İstanbul'a geri döndüm. Pipo içmeye 2010'da başladım. 2012 senesinde hobi amaçlı pipo yapmaya ise başladım. Daha sonra hobiden çok yaşam biçimi haline gelince kendi adımla pipolarımı yapıp satmaya başladım. Son 9 senedir Bodrum'da yaşıyorum. 2009 senesinde evlendim 2011 yılında Batıkan ismini verdiğimiz bir oğlumuz oldu. Hala yaşamaya ve daha iyiyi yapmaya uğraşıyorum.

2 Comments

  1. Ceyhun Uludağ dedi ki:

    Güzel bir videoydu, teşekkür ediyorum Serkan Bey.. Ben de videoyu izleyerek gaza geldim ve ilk kez tuz alkol temizliğine giriştim.. Dün gece tuz ve alkol/su karışımını pipolara bastım.. Resim yükleyebilseydik paylaşmak isterdim.. Şu an haznelerin içindeki tuz koyu kahve rengine döndü.. Tabi ilk kez böyle bir temizlik görüyor kuzucuklar 🙂 Temizlikten sonraki ilk içimlerin tadını merak ediyorum.. Tekrar teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.